Ekonomi 26 MAYIS 2013 / 11:52

İki yeni Teknosa şubesi teknoloji meraklılarının hizmetinde

Teknosa, İstanbul Eyüp Vialand ve Bodrum Yalıkavak Palmarina AVM’de hizmete sunduğu iki mağazayla, satış noktasını 294'e çıkardı.Teknosa, İstanbul Eyüp Vialand ve Bodrum Yalıkavak Palmarina AVM’de iki yeni mağaza hizmete sundu. Açılan yeni mağazalarla Teknosa, Türkiye’nin 77 ilinde toplam 294 mağazaya ulaştı. “Herkes İçin Teknoloji” felsefesiyle Türkiye’nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerin ayağına götürmeyi hedefleyen Teknosa,  İstanbul’da 59, Bodrum’da ise 4’üncü mağazasının açılışını gerçekleştirmiş oldu.

İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM’nin ana mağazaları arasında yer alan Teknosa mağazası, 5 bin metrekarelik satış alanı ve Exxtra konseptiyle dikkat çekiyor. İstanbul Cevahir AVM mağazasından sonra Türkiye’nin en büyük ikinci Teknosa mağazası olma özelliğini taşıyan mağaza, tüketicilere binlerce marka teknolojik ürünü bir arada sunacak. Teknosa’nın Bodrum Yalıkavak’taki mağazası ise 116 metrekare teşhir alanı olmak üzere toplamda 190 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verecek.

Teknosa, 2013 yılında mevcut satış alanına 30 bin metrekare alan daha eklemeyi hedefliyor.
ETİKETLER : teknosa
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun