Ekonomi 20 EKİM 2014 / 10:58

Hayat KOBİ’lere güzel olacak

Samsung, yeni projesi “HayatKobilereGuzel.com” ile KOBİ’lere yeni destekler sunmaya devam ediyor.Samsung’un yeni projesi ‘HayatKobiyeGuzel.com’ ile “Hepsi bir takım olsun” diyen KOBİ'leri büyük sürprizler bekliyor. KOBİ’lerin teknoloji kullanımının yalnızca mobil ürünlerle sınırlı olmadığının farkında olan Samsung; buzdolabından klimaya, televizyondan profesyonel (LFD) bilgi ekranlarına, güvenlik çözümlerinden yazıcılara uzanan geniş ürün yelpazesiyle yanınızda. "Hepsi bir takım olsun" diyenler için hazırlanan web sitesi sayesinde artık KOBİ’ler ihtiyaçlarını Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilen ürünlerle karşıladıkça %3'e varan hediye puan biriktirme ve kolayca harcama şansına sahip oluyorlar. HayatKobiyeGuzel.com web sitesine girerek üyelik işlemlerini tamamlayan KOBİ’ler, daha önce yaptıkları satın almaların fatura bilgilerini siteye girerek hediye puan biriktiriyorlar. Biriken puanlar ile 50 TL’den başlayan hediye çeklerine ulaşıldığında sistemden çeki seçiyorlar ve cep telefonlarına gelen kodla Samsung Electronics mağazalarında alışveriş yapabiliyorlar.

Projeyle ilgili olarak Samsung Türkiye KOBİ Segmenti Satış/Pazarlama Müdürü Emre Özmen; “KOBİ’ler ve teknoloji satın alımlarına bakıldığında iki temel eğilim gözlemleniyor. Bunlardan birincisi; ev-ofis ihtiyaçlarının iç içe geçtiği KOBİ’lerde, cihazların birbiriyle etkileşebildiği akıllı ortamlar ayrı bir değer olarak algılanıyor. İkincisi ise; KOBİ’lerde satın almayı yapan patron ve karar vericiler, belli ürünlerde evdeki satın alma kararlarını da verip uyguluyor. Bu iki eğilim, alımların aynı markadan ve aynı kişi tarafından yapılma olasılığını arttırıyor. KOBİ’lerin Samsung alımlarına katkı yapmak üzere geliştirilen ve alınan ürünlere bonus biriktirme imkânı veren HayatKobiyeGuzel.com; üye olması, puan biriktirmesi ve harcaması kolay bir yapı sunuyor” dedi.

Geniş ürün ailesi ile birbiriyle etkileşebilen teknolojiler sunarken ev ve ofis ihtiyaçlarının iç içe geçtiği günümüzde KOBİ’lere gereken esnekliği sağlayan Samsung Electronics’in yeni hayata geçirdiği “HayatKobiyeGüzel.com” web sitesine girerek hemen üye olan KOBİ’ler anında hediye puanlardan ve sürprizlerden faydalanmaya başlayabiliyorlar.
ETİKETLER : kobi samsung
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun