Eğitim 29 NİSAN 2014 / 16:51

İKBU’dan sosyal medya bursu

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ni en iyi anlatan sosyal medya paylaşımının sahibi, 2014-2015 Eğitim-Öğretim dönemi için yüzde 50 burs kazanacak.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi (İKBU), Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya ortamlarında ‘#ikbuluolmakistiyorum’, ‘#ikbusosyalmedyabursu’ ve ‘#ikbudanmezunolunca’ hashtagleri ile paylaşım yapan bir öğrenci adayına burs verecek. 24 Nisan tarihinde başlayan ve üniversite tercihi dönemine kadar devam edecek olan yarışmanın sonunda adayların paylaşımları öğretim üyelerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

http://www.facebook.com/KemerburgazUniversitesi veya http://www.sosyalmedyabursu.com adresindeki "Sosyal Medya Bursu" uygulamasından başvurulacak yarışmada kullanıcılar, kendi sosyal medya hesaplarından İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ni en iyi anlatan mesaj ve iletileri paylaşacak. Yarışma sonucunda ise bir öğrenci 2014-2015 Eğitim-Öğretim döneminde lisans eğitimi için yüzde 50 burs kazanacak.
Mesajını yay bursunu kap
Sosyal medya bursunu İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ni kazanan bir öğrenciye vereceklerini belirten Rektör Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ, “Üniversitemizi en iyi ve en çok anlatan öğrenci adayımıza burs vermek istedik ve sosyal medya bursunu geliştirdik. Sosyal medya bursumuzun miktarı, üniversitemizdeki ilk yılın öğrenim ücretinin yüzde 50’si olacak. Şayet bu ödül tam burslu bir öğrencimiz tarafından kazanılırsa kendisine 9 ay boyunca 500 TL burs vereceğiz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun