Eğilimler/Teknolojiler
Eğilimler/Teknolojiler
Digital Signage sistemleri iletişime yeni bir yön veriyor Sistem 9, dünyada Dijital Signage olarak tanımlanan yayın ve bilgilendirme ekranlarına yönelik temel eğilimleri araştırdı. Buna göre, öne çıkan beş trend; bu hizmetten yararlanan sektörlerin genişlemesi, etkileşim, sosyal medya –mobil ile ...
Alp Yaşar Terlemez 01 AĞUSTOS 16 / 09:43
Eğilimler/Teknolojiler
Denizbank ve Blesh'den Nesnelerin İnterneti alanında iş birliği Nesnelerin İnterneti (IoT) tüm sektörlerde olduğu gibi bankacılık ve finans alanında da gittikçe yaygınlaşıyor. Bluetooth bağlantılı Beacon cihazları bankacılık ve finans sektörünü dönüştüren yeni bir konsept sunuyorlar.
Alp Yaşar Terlemez 15 TEMMUZ 16 / 13:14
Eğilimler/Teknolojiler
Nesnelerin İnterneti’ne yönelik Eclipse Kapua Platformu duyuruldu Eurotech Everyware Cloud ve Red Hat, Eclipse Kapua projesini duyurdu. Yeni platform, uçtan uca Nesnelerin İnterneti çalışmalarında esneklik, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik sunuyor.
Alp Yaşar Terlemez 11 TEMMUZ 16 / 12:54
Eğilimler/Teknolojiler
Avrupa’da son bir yılda 3 milyar temassız ödeme işlemi yapıldı Son bir yıllık dönemde Avrupa'da tam üç milyar temassız ödeme işlemi gerçekleşti. Sadece Nisan ayına bakıldığında ise bu sayının 360 milyon işlem olduğu görülüyor. Bu rakam saniyede 140 işlem anlamına geliyor ve önceki yılın aynı dönemine göre ...
Alp Yaşar Terlemez 28 HAZİRAN 16 / 13:11
Eğilimler/Teknolojiler
Bu yaz, üç boyutlu yazıcılarla tanışın İstanbul’un merkezinde, Kadıköy’de, yeşillikler içinde kocaman bir parkın hemen yanı başında kurulu olan Makerhane, müthiş bir “Yaz Kampı” sunuyor.
bulentn 24 HAZİRAN 16 / 10:16
Eğilimler/Teknolojiler
Huawei Türkiye İletim Ağları Zirvesi İstanbul’da gerçekleştirildi Huawei Türkiye İletim Ağları Zirvesi, sektörün önemli temsilcilerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.
Alp Yaşar Terlemez 08 HAZİRAN 16 / 13:24
Eğilimler/Teknolojiler
Perakende sektöründe dijital çözümler Türkiye’de bankalar, iletişim firmaları, fast food restoranlar, kuaförler, hastane ve otellere ‘’Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları’’ hizmeti veren Sistem 9, perakende sektörüne de sunduğu hizmetleri genişletiyor.
27 MAYIS 16 / 12:55
Eğilimler/Teknolojiler
Oyunun kurallarını yapay zeka belirleyecek Gelecek trendlerini ve teknolojilerini araştıran düşünce kuruluşu GelecekHane'nin düzenleyeceği Dijital 2.0 konferansında, yapay zekanın hayatımızdaki rolü ele alınacak.
23 MAYIS 16 / 09:43
Eğilimler/Teknolojiler
Her 15 dakikada bir telefonumuza bakıyoruz Türkiye’deki kullanıcılar günde ortalama 70 kez, yani her 15 dakikada bir cep telefonu ekranına bakmaktan kendini alamıyor. Türkiye, sosyal medyada fotoğraf paylaşımında başı çekiyor; her iki kullanıcıdan biri sosyal medyada günlük fotoğraf ...
bulentn 13 MAYIS 16 / 07:40
1 2 3 4 5 6