Donanım 03 EYLÜL 2013 / 11:32

ZyXEL’den yeni ürün

ZyXEL Powerline serisinin yeni ürünü Kablosuz Powerline Ağ Genişletici PLA4231 Kit’ini tanıttı.Kablosuz bağlantı ihtiyaçlarını da karşılıyor ve kapsama alanını genişletiyor. Önceki nesil teknolojiye sahip HomePlug AV 200 Mbps ürününe kıyasla hızını % 60 oranında artıran PLA4231 HD kalitede ses ve video dosyaları donma ve gecikmeleri engelliyor. Sinyal kalitesinin durumunu farklı renklere sahip ışıklarla gösteriyor.

ZyXEL Kit’i, 1 adet 802.11n 300 Mbps kablosuz veri aktarımı standardını destekleyen Powerline adaptör ile PLA4201v2 Mini Powerline adaptör cihazlarından oluşuyor.Elektrik hattı üzerinden haberleşme imkanı sunarken aynı zamanda kablosuz erişim olanağı sağlayarak oldukça esnek ve yenilikçi bir çözüm olarak ön plana çıkıyor. Prize taktığınızda, kullandığınız elektrik şebekesi, internet ağı olarak kullanılabiliyor.

Arayüz sunma özelliği kablosuz ağ bağlantısını kolaylıkla açıp kapatmasına olanak tanıyan bir WPS tuşuna da sahip. Ayrıca, kullanıcılar sadece WPS tuşuna basarak ağ bağlantılarını Gelişmiş Şifreleme Güvenliği (AWS) mekanizmasıyla otomatik olarak koruma altına alabiliyorlar.
ETİKETLER : PLA4231 zyxel