Donanım 24 AĞUSTOS 2016 / 11:32

ZTE yeni ürünlerini duyurmaya hazırlanıyor

ZTE, IFA'da kullanıcıların kulaklarının pasını silecek bir cihaz tanıtacak

Önümüzdeki günlerde Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleştirilecek olan IFA’da birçok üretici yeni ürünlerini sergileyecek. Bunlardan birisi de ZTE. Şirketin yaptığı açıklamaya göre, kullanıcıların kulaklarının pasını silecek yeni bir cihaz tanıtacak.  
Berlin’de en son ürünlerini tanıtmak için büyük heyecan duyduklarını dile getiren ZTE Mobile Devices CEO’su Adam Zeng, “Kullanıcılarımızdan aldığımız değerli fikirler yeni akıllı telefon tasarımlarımızda önemli bir rol oynadı ve ekibimize ilham verdi.” şeklinde konuştu.
Kullanıcı dostu ve üst düzey özellikler ile şık tasarımı bir araya getiren cihazları tercih eden tüketicileri hedefleyen ZTE, son dönemde kullanıcılardan gelen ve giderek artan yüksek ses kalitesi taleplerini de karşılamaya devam ediyor. En son piyasaya sürülen AXON serisi cihazlar da kullanıcılara üst düzey ses deneyimi sunmasıyla dikkat çekiyor.
Akıllı telefonlar günümüzde en önemli anlarımızı kaydettiğimiz, sesli ve görüntülü bir günlük eğlence merkezi görevini de görüyorlar. En sevdiğimiz şarkıları dinlemekten, kaydettiğimiz bir konserin en etkileyici anını yeniden izlemeye kadar birçok alanda akıllı telefonlar artık tüm müzik ihtiyacımızı karşılar hale geldiler. Buna rağmen çok yakın bir zamana kadar ses kalitesi akıllı telefonlarda ihmal edilen bir özellikti.
Tüketicilerin bu yöndeki taleplerini karşılamak isteyen ZTE, en yeni amiral gemisi modeli olan AXON 7’yi geliştirmek için Golden Ears Conservatory of Music’ten ses uzmanları ile birlikte çalıştı. Bu sayede AXON 7 sahip olduğu üstün ses kalitesi ile akıllı telefonlarda bu alanda yeni bir seviyenin kapılarını açtı.
2016’nın ilk yarısında önemli başarılara imza atan ZTE, yılın geri kalanı için büyük hedeflere sahip. Pazar araştırma şirketi Counterpoint Technology’e göre tüm dünyada en çok akıllı telefon sevkiyatı yapan 6. şirket olan ZTE, 2016’nın ikinci çeyreğinde de Avrupa’da dördüncü sırada yer aldı.
Mobile Devices CEO’su Adam Zeng ZTE’nin stratejik hedeflerini şöyle açıklıyor: “2016 yılında tüm dünyada 60 milyon mobil cihaz satmayı planlasak da kendimizi 70 milyon adede ulaşmak için zorluyoruz. Bu büyük hedeflerimize ulaşmak için, çok sıkı bir rekabetin yaşandığı mobil cihaz pazarında kendimizi sürekli farklılaştırıyoruz. Daha iyi kullanıcı deneyimi sunarak, Ar-Ge çalışmaları yürüterek ve marka algısı ile pazarlama alanlarında daha stratejik bir yaklaşım uygulayarak farkımızı ortaya koyuyoruz.”
ZTE, IFA’daki standında en yeni ürünlerini tanıtmanın yanı sıra AXON 7’nin VR yeteneklerini ortaya ortaya koyan etkinliklere de ev sahipliği yapacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun