Donanım 28 MAYIS 2013 / 11:54

Zenbook Infinity, Computex'te tanıtılacak

Corning Gorilla Glass 3 kapaklı, ince tasarımlı Ultrabook ASUS Zenbook Infinity, Computex 2013’te tanıtılacak. ASUS Zenbook Infinity, 4-8 Haziran tarihleri arasında Taipei’de düzenlenecek Computex 2013’teki ASUS standında sergilenecek. Cam ile alüminyumu direnci yüksek ince profili buluşturan Zenbook Infinity için kapakta ve klavye çevresinde yeni Corning Gorilla Glass 3 ile Native Damage Resistance (NDR)’ı bir arada kullanıyor. 15,5 mm kalınlığıyla Zenbook Infinity, önceki nesil Zenbook’lardan yüzde 14 daha ince. 

Yeni Corning Gorilla Glass 3, önceki nesil Corning Gorilla Glass 2 ile benzer bir inceliğe sahip, ancak daha üstün bir çizilme dayanımı, daha az çizik görünümü ve artırılmış sağlamlık için Corning’in tescilli NDR Glass alaşımını kullanıyor. NDR’li Corning Gorilla Glass 3, çizilmelere karşı Gorilla Glass 2’den üç kat daha dayanıklı ve derin bir çizilme olması durumunda, dayanımı yüzde 40 artırarak görünür çiziklerin miktarını yüzde 40’a kadar azaltmasıyla fark oluşturuyor.

Zenbook Infinity, bir ASUS Zenbook karakteristiği olan düzgün eşmerkezli daireler tasarımına sahip ve bunun yanı sıra geleneksel dizüstü bilgisayarlardan daha dayanıklı ve güzel olan pürüzsüz bir dış yüzeyle geliyor.

Zenbook Infinity lansmanının 2013’ün 3. çeyreğinde yapılması planlanıyor ve tüm özellikleri bu yılın ilerleyen aylarında belli olacak. 
ETİKETLER : asus asus zenbook
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun