Donanim 13 OCAK 2009 / 07:27

Zaman kazandıran kulaklık: Sennheiser VMX Office

Sennheiser VMX 100 Bluetooth kulaklıkların ofis kullanımına özel versiyonu Sennheiser VMX Office Türkiye’de pazara sunuldu.

Sennheiser VMX 100 Bluetooth kulaklıkların ofis kullanımına özel versiyonu Sennheiser VMX Office Türkiye’de pazara sunuldu.


Sennheiser VMX Office kulaklık; cep telefonu, PC ve sabit hatlı telefonla kullanılabiliyor.


Bu da ofis içindeki hareket özgürlüğünüzü artırıyor ve daha verimli çalışabilmenizi sağlıyor. Bircom güvencesiyle sunulan Sennheiser VMX Office özellikle gün içerisinde yoğun telefon trafiği olan ofis çalışanları tarafından tercih ediliyor.


 


Sennheiser VMX Office’i kullanırken istediğiniz anda cep telefonu, PC ya da sabit hatlı telefonunuz arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Bluetooth teknolojisi sayesinde kulaklığın baz istasyonu 35 metre kapsama alanı sunuyor. 15 gram ağırlığındaki kulaklık ünitesi, 3 boyutlu ayarlanabilir yapısıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.


 


Sennheiser VMX Office’i elinize alıp kulaklık kısmını açtığınız anda başka hiçbir işleme gerek kalmadan cihaz baz istasyonuyla iletişime geçerek görüşme yapmaya hazır hale geliyor. Aynı şekilde cihazı kapatmak için de kulaklığı kıvırmak yeterli. 100 saatlik bekleme ve 5 saatlik konuşma süresi sunan Sennheiser VMX Office’i çok daha uzun süre şarj etmeden kullanabiliyorsunuz. www.bircom.com