Donanim 12 NİSAN 2010 / 06:44

Yeni Pokemon oyunları raflarda

Pokemon HeartGold sürüm ve Pokemon SoulSilver sürümü Nintendo DS platformları için piyasaya sürüldü.

Pokemon HeartGold sürüm ve Pokemon SoulSilver sürümü Nintendo DS platformları için piyasaya sürüldü.


Pokemon oyununun tamamen güncellenmiş sürümleri, geliştirilmiş grafikler ve seslerin yanı sıra Nintendo DS'in dokunmatik ekranını kullanan yeni kontrolleri de beraberinde getiriyor.

Oyuncular istedikleri Pokemonlar'ını bu iki yeni sürüm için özel olarak üretilmiş Pokewalker aksesuarlarına aktarıp yanlarında taşıyabiliyorlar. Pokewalkerlar'ını yanlarında taşıdıkları süre boyunca yapacakları yürüyüş hareketleri ile Watt kazanabilecek, bu Watt'ları yabani Pokemonlarla karşılaşıp yakalamak için kullanabilecek veya gizli nesneleri de arayabilecekler.

Oyun severler Pokewalker aksesuarı sayesinde başka oyuncularla da kolayca iletişim kurabiliyor, kablosuz internetle Pokemon HeartGold, SoulSilver, Diamond, Pearl yada Pokemon Platinum Versionu olan arkadaşlarıyla da değiş tokuş yapıp Nintendo Wi-Fi bağlantı servisi ile Pokemonlar'ını savaştırabilecek.

Ayrıca yenilenmiş Pokegear özelliği cep telefonu, harita ve radyo ile birleştirip oyuna önemli bir boyut katıyor. Telefon numaraları takas edip oyunda tanışılan diğer eğitmenlerle konuşabilir ve bazen de düelloya davet etmek için aranılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun