Donanim 21 EYLÜL 2012 / 14:32

Yeni PlayStation 3, Ekim ayında Türkiye'de

Yeni PlayStation 3, Ekim ayında Türkiye'de

Sony, 2006 yılında piyasaya çıkardığı ilk modele göre yarı yarıya daha hafif ve küçük boyutlara sahip yeni PlayStation 3'ü, Ekim ayında kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.İnce tasarımı ve küçülen boyutuyla piyasaya sürülecek cihazın ilk etapta 500GB ve 12GB modelleri satışa sunulacak. İç hacmi ve ağırlığı 60GB sabit sürücüye sahip ilk modele kıyasla yarı yarıya, son model  PS3'lere göre de yüzde 20 ve 25 oranında azaltılmış olan cihaz, kızaklı disk kapağının tasarıma eklenmesiyle birlikte PS3'e has basit ve sade tasarımını korumaya devam ediyor.

320GB ve 160GB’lik sabit disk kapasitelerinin artırılmasıyla elde edilen fazladan sabit disk kapasitesi sayesinde kullanıcılar, oyun, müzik, fotoğraf ve videoların da aralarında bulunduğu artan miktardaki eğlence içeriğini cihaz üzerinde saklayabiliyorlar. Bunun yanı sıra 12GB bellekli yeni cihazla birlikte tüketiciler daha makul fiyata PS3 sahibi olabiliyorlar. Kullanıcılar, cihazın kapasitesini yeni PS3'le aynı zamanda piyasaya sürülecek 250GB kapasiteli sabit sürücüyü cihazlarına bağlayarak yükseltme imkanına sahip olacaklar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun