Donanim 09 ŞUBAT 2009 / 10:05

Yeni LG Prada cep telefonu Türkiye’de

Yeni LG Prada telefon, Şubat ayının ikinci haftası itibariyle sadece belirli satış noktalarında sınırlı sayıda satışa sunulacak.

Yeni LG Prada telefon, Şubat ayının ikinci haftası itibariyle sadece belirli satış noktalarında sınırlı sayıda satışa sunulacak.


Cep telefonu pazarındaki ilk tam dokunmatik ekranlı telefon olan LG Prada modeli 1 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşmıştı. Bu modelin geliştirilmiş versiyonu olan yeni LG Prada telefonda ince QWERTY klavye, tek bir yumuşak hareketle telefonun altından kayarak açılıyor. Ekran üstündeki gümüş klavye ise çağrı cevaplama ve sonlandırma tuşlarıyla birlikte tasarlanmış. Yeni LG Prada’nın diğer özellikleri arasında; görüntülü aramayla birlikte 3G uyumluluğu, 7.2Mbps HSDPA, tam HTML tarayıcı, Schneider-Kreuznach lensli 5 megapiksel kamera ve Wi-Fi erişilebilirliği yer alıyor.

LG aynı zamanda telefonu tamamlayan bir de saat tasarlamış. Tüketiciler telefon ile birlikte Prada Link saati de satın alarak mesajlarına ve aramalarına, telefona dokunmalarına gerek kalmadan kollarına takacakları saat aracığıyla da bakabilecekler.

1.799 TL fiyat etiketine sahip yeni LG Prada İstanbul’da BEYMEN Nişantaşı ve BEYMEN İstinyepark, Ankara’da BEYMEN Kavaklıdere, İzmir’de BEYMEN Konak Pier ve Adana’da BEYMEN Adana’da satışa sunulacak.

http://tr.lge.com/
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun