Donanim 03 ARALIK 2009 / 13:00

Yeni kullanıcılara TomTom Start

TomTom, daha önce herhangi bir araç navigasyon sistemi kullanmamış olan sürücüler için özel olarak tasarladığı yeni TomTom Start'ı ürün yelpazesine ekledi.

TomTom, daha önce herhangi bir araç navigasyon sistemi kullanmamış olan sürücüler için özel olarak tasarladığı yeni TomTom Start'ı ürün yelpazesine ekledi.


TomTom'un ürün portföyü içerisinde 249 TL'lik satış fiyatı ile TomTom Start, Arçelik, Teknosa, Media Markt, Vatan, Bimeks, hepsiburada.com başta olmak üzere birçok teknoloji mağazasının raflarında yerini aldı. Uygun fiyatı ile dikkat çeken TomTom Start'a sahip olan kullanıcılar, 1 yıl süresince her üç ayda bir çıkan harita güncellemesini de ücretsiz olarak indirebilecek.

Basitleştirilmiş menüsündeki ‘Yön planlama' ve ‘Haritaya göz at' düğmeleriyle kullanım kolaylığı sunan cihaz, hafifliği ve 3.5 inç ekranı ile cepte, küçük bir çantada ya da torpido gözünde kolayca muhafaza edilebiliyor.

"TomTom Start, en hızlı rota sunma vaadimize kullanım kolaylığı, erişilebilirlik ve uygun fiyat avantajlarını ekliyor" sözleriyle TomTom Start ürününü değerlendiren TomTom Ülke Direktörü Özgür Yiğiter, ürünün altı farklı renk seçeneği, IQ RoutesTM ve Map ShareTM gibi yenilikçi çözümleri de beraberinde getirdiğini ifade ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun