Donanim 16 MART 2012 / 16:27

Yeni iPad'i Türkiye'ye Avea da getirecek

Yeni iPad'i Türkiye'ye Avea da getirecek

Turkcell'in ardından Avea da üçüncü nesil yeni iPad’i kontratlı ve kontratsız olarak satışa sunmaya hazırlandığını açıkladı.Daha önce Turkcell’in de duyurusunu yaptığı cihaz, Retina ekrana sahip olmasının yanı sıra dört çekirdek A5X işlemciye sahip. Bunun yanı sıra kullanıcılara 10 saatlik batarya ömrü sunan cihaz, kullanıcılarına Wi-Fi ve 4G internet bağlantısıyla AT&T ve Verizon’un 4G LTE ağları üzerinde hızlı internet bağlantısını sağlıyor.

Konuyla ilgili konuşan Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, akıllı cihazları, uygun kampanyalarla kullanıcılara sunmak istediklerini, müşterilerinin iPad2’de olduğunu gibi, yeni iPad’e de farklı mobil internet paketleri ile sahip olacak olabileceklerini belirtti.

Ürünle ilgili henüz fiyat bilgisi verilmezken, kontratlı olarak iPad alanlara cihazın yanında sınırsız Wi-Fi hediye edileceği açıklandı.

Sınırsız Wi-Fi hizmeti TTNET Wi-Fi üzerinden sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun