Donanim 30 MART 2009 / 11:34

Yeni Bob Dylan şarkısı internette

Bob Dylan’ın yeni albümünün çıkış şarkısı bobdylan.com üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yalnız acele edin, şarkı 31 Mart akşamına kadar ücretsiz.

Bob Dylan’ın yeni albümünün çıkış şarkısı bobdylan.com üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yalnız acele edin, şarkı 31 Mart akşamına kadar ücretsiz.


"Rock'ın Rimbaud" olarak anılan, müziğiyle olduğu kadar şarkı sözleriyle de müzik dünyasının en önde gelen isimlerinden biri olan Bob Dylan'ın yeni stüdyo albümü "Together Through Life" Nisan ayı ortasına doğru yayınlanıyor. Dylan, albümün yayınlamasından önce albümden çıkacak ilk şarkıyı, internette ücretsiz olarak hayranlarına sunuyor. Columbia Records'tan çıkacak albümden yayınlanan şarkının ismi, "Beyond Here Lies Nothin'". Şarkı bugün ve yarın akşama ücretsiz olarak indirilebilecek.


Bob Dylan'ın resmi internet sitesi: http://www.bobdylan.com


Şarkıyı ücretsiz indirmek için:


http://a1427.g.akamai.net/7/1427/26057/v001/cache01.global-aoma.com/akamaidl/upload/Columbia/15/289/BeyondHereLiesNothin_.mp3.zip


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun