Donanim 20 NİSAN 2010 / 11:15

Yemeksepeti.com'da "Kampüs" devri

Yemeksepeti.com yeni hizmeti “Kampüs” ile üniversitelilere hem avantajlı hem de lezzetli fırsatlar sunuyor.

Yemeksepeti.com yeni hizmeti “Kampüs” ile üniversitelilere hem avantajlı hem de lezzetli fırsatlar sunuyor.


Yemeksepeti.com, üniversite kampüslerine yönelik olarak hazırladığı ve "Kampüs" adını verdiği yepyeni bir hizmeti hayata geçirdi. "Kampüs" hizmeti sayesinde öğrenciler, öğretim üyeleri ve üniversite çalışanları bulundukları kampüse servis yapan birçok restorandan yüzde 10-20 arasında değişen ekstra indirimlerle sipariş verebiliyorlar.

Yemeksepeti.com sitesine her zaman yaptığınız gibi giriş yaptıktan sonra "Kampüs" linkine tıklayarak bulunduğunuz üniversite kampüsünü ve sipariş yapan restoranları görüntüleyebiliyorsunuz. Yemeksepeti.com'un kampüs bölümünde şu anda toplam 400 restoran bulunuyor. Kampüs özelliğinin geçerli olduğu restoran sayısı gün geçtikçe artış göstermeye devam ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun