Donanim 18 AĞUSTOS 2009 / 12:30

Yemeksepeti.com Adana, Denizli ve Konya’da

Yemeksepeti,com hizmet ağını yeni illerle genişletiyor.

Yemeksepeti,com hizmet ağını yeni illerle genişletiyor.


Online yemek siparişi sitesi yemeksepeti.com, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Kocaeli ve Kıbrıs'tan sonra Adana, Denizli ve Konya'da da hizmet vermeye başladı.

Adana, Denizli ve Konya'da ilgiyle karşılanan yemeksepeti.com, hem kullanıcı hem de üye restoran sayısını hızla artırıyor. Yemeksepeti.com, pasta ve tatlıdan fast food'a, sandviçten pideye, köfteden pizzaya uzanan geniş seçenekleriyle, hizmet verdiği illerde online yemek siparişi kolaylığını taşıyor.

Türkiye ve Kıbrıs'ta 580.000'i aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunan Yemeksepeti.com, 3.250'nin üzerinde restorandan binlerce farklı çeşitte yemek alternatifi sunuyor. Yemek ve menülerin fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilme fırsatı sunan Yemeksepeti.com, hem Türkçe hem de İngilizce olarak hizmet veriyor. Yemeksepeti.com internetin yanı sıra wap.yemeksepeti.com, SMS ve DIGITURK 525. kanaldan da sipariş kabul ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun