Donanim 25 TEMMUZ 2011 / 11:44

Yazıcıların kullanım kılavuzu internette videolar eşliğinde sunuluyor

Canon, fotoğraf veya video çekmeye yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyen kullanıcıları için kurduğu Canon Görsel Akademi’de artık yazıcılar için de eğitimler verdiğini duyurdu. Canon yazıcı alan herkes www.gorselakademi.net üzerinden videolu kullanma kılavuzlarına ulaşabiliyor. Videolu kullanım kılavuzlarında ürünler hakkında kurulum ve temel eğitimleri içermenin yanı sıra ürünü nasıl kullanılacağı hakkında da detaylı bilgiler içeriyor. Satın alınan yazıcının tarama, fotokopi gibi her bir özelliği için ayrı ayrı videolar bulunuyor ve kullanıcılar her ihtiyacı olduğunda bu videolara ulaşabiliyor.

Edinilen bilgilere göre, Canon’un PIXMA serisi yazıcıları için de artık videolar bulunuyor ve yakın zamanda tüm yazıcı ürün gruplarının videoların kullanımda olması hedefleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun