Donanim 16 OCAK 2013 / 12:39

Xerox iOS ve Android uyumlu yazıcısını piyasaya sunuyor

Özellikle KOBİ'lere yönelik olarak piyasaya sürülen A3 ebat siyah/beyaz baskı, fotokopi ve tarama yapabilen Xerox WorkCentre 5019/5021, 10 ayrı kişiye özel şifre atayabiliyor.Baskı, kopyalama, tarama ve faks özelliklerini bir arada sunan Xerox WorkCentre 5019/5021, dakikada 18/20 sayfa baskı alma kapasitesine sahip. Cihaz ilk sayfa çıkışını 7,5 saniyede alıyor ve düz kağıda, geri dönüştürülmüş kağıda, etiketlere, A4 ve A3 kağıtlara baskı alabiliyor.

Xerox PrintBack yazılımı ile uyumlu olan Xerox WorkCentre 5019/5021, Apple iOS ve Android sistemli her türlü akıllı telefon ve tabletten bağlanarak baskı alınmasını sağlıyor. Xerox PrintBack yazılımı; Google Android sürüm 2.1 ve üzeri ya da Apple iOS sürüm 4.2 ve üzeri akıllı telefon ya da tabletlere gönderilen dokümanları doğrudan baskıya gönderebiliyor. Xerox PrintBack, MS Ofis, iWork, PDF, JPEG gibi en çok kullanılan ofis doküman türlerini destekliyor.

Çift Taraflı Otomatik Doküman Besleyicisi ile zaman ve kağıt tasaruufu sağlayan Xerox WorkCentre 5021’in kağıt kapasitesi 850 sayfaya kadar çıkabiliyor. Toner Tasarruf modu ile daha az sarf malzemesi harcayan Xerox WorkCentre 5019/5021’de bulunan Kullanıcı Tanımlama sistemi, istenirse her biri ayrı kopyalama özelliğine sahip 10 tane şifre korumalı kullanıcı hesabı oluşturma imkanı sunuyor. Bu özellik sayesinde ofis içindeki kopyalama işlemleri kontrol altında tutulurken, raporlama imkanına da sahip olunuyor.

N-up baskı (çoklu sayfayı tek sayfaya sığdırma) özelliği de olan cihazlar ile kimlik kartı veya ehliyet gibi belgelerin her iki tarafı, sayfanın bir yüzüne tek seferde fotokopi çekilebiliyor. USB 2.0 bağlantısını destekleyen tüm Windows ve Linux işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan cihazlar, 2 yıl Xerox garantisi ile tüketicilere sunuluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun