Donanim 03 TEMMUZ 2009 / 06:57

www.hic-merak-etmiyorum.com

Evet açıkça söylüyorum. Zerre kadar merak etmiyorum.

Evet açıkça söylüyorum. Zerre kadar merak etmiyorum.

Billboardlarda, televizyonda ya da başka bir medyada muhakkak görmüşsünüzdür Turkcell'in 3G teknolojisini anlatmak için başlattığı ödüllü yarışmayı da kapsayan kampanyasını.


Meraketmiyormusun.com adresinde yürütülen kampanya bir çok açıdan akıllıca ancak spotta yazdığımı bir kez daha yazmak istiyorum: Hayır, zerre kadar merak etmiyorum!


Benim merak ettiğim konular başka.


Misal sabit, mobil ya da internet fark etmez, operatörlerin müşterilerini ne zaman yolunacak kaz olarak görmekten vazgeçeceklerini merak ediyorum.


Mesela birbirleriyle didişmeyi bırakıp, hükümete karşı tüketicinin sırtındaki iletişimden alınan haksız vergileri kaldırmak ya da en azından azaltmak için bir arada ne zaman bir baskı kurabileceklerini merak ediyorum.


Örneğin operatörlerin tarifeyle değil de hizmetle ne zaman rekabet edebileceklerini merak ediyorum.


Aslında başka merak ettiğim konular da var...


Mesela mor yoğurt gördünüz mü hiç, onu da merak ediyorum...


- Çocuğum, büyünce ne olacaksın?- Operatör olacağım, amca...

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun