Donanim 16 KASIM 2012 / 11:50

Windows 8 uyumlu hepsi bir arada Asus serisi görücüye çıktı

Asus, 23 inç çoklu dokunmatik ekrana sahip ET2300 hepsi bir arada masaüstü bilgisayar serisini kullanıcıların beğenisine sundu. Intel i7 masaüstü işlemcileri, canlı ses kalitesini ve kullanıcı ergonomisini şık ve düzgün tasarımında bir araya getiren ET2300,  hem dik ekranıyla geleneksel bir masaüstü bilgisayar olarak kullanılmasına hem de ekranın bir dijital kanvas gibi masa yüzeyine paralel durmasına imkan tanıyan çift-menteşeli bir tasarıma sahip.

Dahili ardışık hoparlör ile derin bas hoparlör, harici bir derin bas hoparlör ve Asus SonicMaster teknolojisine sahip ilk hepsi bir arada bilgisayar, ayrıca Intel Thunderbolt, Intel Wireless Display ve USB 3.0, esnek ve geleceğe dönük bağlantı imkanı sağlıyor.Ultra-hızlı bağlanabilirlik ile yüksek-performans özellikleri

Asus ET2300, NVIDIA GT630M (1 GB/2GB) ekran kartı veya Intel HD 2500/4000 grafik işlemciye sahip 3. nesil Intel Core i7 masaüstü işlemciyle güçlendirildi. İki Intel Thunderbolt ve dört USB 3.0 portu, ultra-hızlı veri transfer hızı ve esnek genişleme seçenekleri sunuyor. Bunun yanı sıra HDMI girişi, oyun konsolları ve Blu-ray oynatıcılar için ET2300’ı bir HD ekrana dönüştürüyor.

Yenilikçi menteşe tasarımıyla 10-noktalı çoklu dokunmatik ekran

Cihaz, Windows 8 uygulamalarının 10-nokta çoklu dokunmatik 23 inç ekranda kolay ve sezgisel kullanımı için masa yüzeyine paralel katlanmasına imkan tanıyan, yenilikçi çift-menteşe tasarımına sahip. 178 derece geniş görüş açılı IPS ekran, görüntülerin net ve canlı olmasını vadediyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun