Donanim 14 KASIM 2008 / 13:14

Wii Müzik Türkiye’de!

2 yılda 50 bin kişi gibi büyük bir kitleye ulaşan Wii’nin yeni oyunu Wii Müzik bugün Avrupa ile aynı anda Türkiye’de satışa sunuldu.

2 yılda 50 bin kişi gibi büyük bir kitleye ulaşan Wii’nin yeni oyunu Wii Müzik bugün Avrupa ile aynı anda Türkiye’de satışa sunuldu.


 


Lansmanı bugün D&R’ın Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasında gerçekleştirilen Wii Müzik, her yaştan müziksevere sınırsız bir müzik şöleni sunuyor. Telliden vurmalıya 60 farklı müzik aletinden ve şarkıdan istediğinizi seçiyor, oyun kumandanızı bir müzik aleti gibi kullanmaya başlıyorsunuz. Wii, kumandayla yaptığınız her hareketi algılayarak ekrana yansımasını sağlıyor. Oyunun içerisinde enstrümanların nasıl çalındığını öğreten eğitici programlar gelişmenize yardımcı oluyor.


Daha önceden ayrı ayrı her müzik aleti için notalarına ayrılmış kayıtlı şarkılar arasından hoşunuza gideni seçip şarkıyı istediğiniz tarzda yeniden yaratabiliyorsunuz. İsterseniz dev bir konser salonunda, isterseniz açık havada ve ya bir diskoda; dilediğiniz mekanda şarkılarınızı çalabiliyorsunuz.


Wii Müzik'te çektiğiniz klibi kaydedip Wii kullanıcısı başka bir arkadaşınıza İnternet yoluyla gönderebiliyorsunuz. Arkadaşınız kendi istediği enstrümanı seçip sizin klibinizin üstüne kaydedebiliyor. WiiConnect24 sayesinde klibinizi herkese yollayabilir, tüm dünyadaki Wii müzik kullanıcılarıyla yarışabilirsiniz.


Müzik seven ve ritm duygusu gelişmiş ancak enstrüman çalmaya ya da öğrenmeye fırsat bulamamışlar için mükemmel bir şans olan Wii Müzik seti, içerisinde Wii Müzik, Wii Play (ekstra kumanda hediyeli) ve Wii Nunchuk bulunan özel bir paketle satışa sunuluyor. Fiyatı ise 279 YTL.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun