Donanim 09 TEMMUZ 2012 / 17:41

Western Digital yeni ürünlerini tanıttı

Western Digital, yeni ürünleri olan myWD ve WDDirect'le kanal ortaklarıyla olan bağlarını güçlendirmeyi amaçlıyor. Ürün tavsiye ve bilgisi, puan esaslı ödüller, eğitimler ve teknik dokümanlar ile ortakların bilinçli iş kararları almalarına yardımcı olmak için ücretsiz telefon numarası hizmeti sunan ürünler, üyelerin ürün satışlarında yetkili distribütörlerden puan kazanmalarını sağlıyor.

MyWD satın alma düzeylerine göre kişiselleştirilmiş bir kademe sistemi ile EMEAI’daki mevcut ve yeni ortaklara hizmet verecek. Ayrıca myWD, kanal ortaklarının ürün güncellemelerini öğrenmelerinde ve WD pazarlama materyallerine online ulaşım sağlamalarında iletişim aracı haline gelebileceği bildiriliyor.

Konuyla ilgili konuşan EMEA Dağıtım Satış Başkan Yardımcısı Sven Rathjen, myWD programı, ortaklarıyla ilişkilerini büyütüp güçlendirirken, onların yararlarını arttırmak için yeniden tasarlandığını söyledi. Yeni ürünlerle birlikte müşterilerine daha iyi hizmeti, daha hızlı bir şekilde sunabilmeyi amaçladıklarını söyleyen Rathjen, müşterilerin yapılarına göre ürünleri bulmasına yardımcı olacaklarının da altını çizdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun