Donanim 09 TEMMUZ 2012 / 17:41

Western Digital yeni ürünlerini tanıttı

Western Digital, yeni ürünleri olan myWD ve WDDirect'le kanal ortaklarıyla olan bağlarını güçlendirmeyi amaçlıyor. Ürün tavsiye ve bilgisi, puan esaslı ödüller, eğitimler ve teknik dokümanlar ile ortakların bilinçli iş kararları almalarına yardımcı olmak için ücretsiz telefon numarası hizmeti sunan ürünler, üyelerin ürün satışlarında yetkili distribütörlerden puan kazanmalarını sağlıyor.

MyWD satın alma düzeylerine göre kişiselleştirilmiş bir kademe sistemi ile EMEAI’daki mevcut ve yeni ortaklara hizmet verecek. Ayrıca myWD, kanal ortaklarının ürün güncellemelerini öğrenmelerinde ve WD pazarlama materyallerine online ulaşım sağlamalarında iletişim aracı haline gelebileceği bildiriliyor.

Konuyla ilgili konuşan EMEA Dağıtım Satış Başkan Yardımcısı Sven Rathjen, myWD programı, ortaklarıyla ilişkilerini büyütüp güçlendirirken, onların yararlarını arttırmak için yeniden tasarlandığını söyledi. Yeni ürünlerle birlikte müşterilerine daha iyi hizmeti, daha hızlı bir şekilde sunabilmeyi amaçladıklarını söyleyen Rathjen, müşterilerin yapılarına göre ürünleri bulmasına yardımcı olacaklarının da altını çizdi.