Donanim 22 ARALIK 2011 / 17:01

WDTV'den müşterilerine yılbaşı sürprizi

Western Digital, WDTV müşterilerine yeni yıl hediyesi olarak yeni servisleri hayata geçirdiğini duyurdu. Bunlar arasında Apple ve Android mobil cihazları için yeni uzaktan kumanda uygulaması da yer alıyor. WD Live medya oynatıcı ailesinin yaratıcısı Western Digital, medya oynatıcı ailesinin halihazırdaki içerik hizmetleri olan Netflix, Hulu Plus, Blockbuster, CinemaNow, Spotify, Pandora, YouTube, Facebook ve diğer birçok hizmete ek olarak, WD TV Live ve WD TV Live Hub medya oynatıcılarına video aktarım servisi, yeni birçok spor ve eğlence servisleri ekledi. Yeni servisler, SnagFilms, XOS College Sports, SEC Digital Network ve Comedy Time’ı içeriyor.

Ayrıca yeni WD TV Remote uygulaması, WD TV Live ve WD TV Live Hub kullanıcıları için, iPhone, iPod touch, iPad, veya Android uyumlu mobil cihazları WD TV’leri için gelişmiş özellikli bir uzaktan kumanda haline getirerek, izleme tecrübesini geliştiriyor. WD TV Remote uygulamasının gelişmiş özellikleri, WD TV kullanıcılarının televizyondaki eğlence kişisel video, fotoğraf ya da müziklerine daha kolay ulaşma imkanı sunuyor.

Yeni WD TV Remote uygulaması, WD TV Live ve WD TV Live Hub kullanıcıları için, sezgisel dokunmatik hareketler, metin girişi ve arama işlevleri için QWERTY klavye destekli hizmetler ve menü ekranlarından oluşuyor. WD TV Remote ev ağına kablosuz ağ üzerinden erişiyor ve birden fazla WD TV medya oynatıcısıyla çalışabiliyor.

Uygulamalar için Android Market veya App Store üzerinden WD TV olarak arama yapabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun