Donanim 28 EYLÜL 2009 / 09:54

Warner Music, Cisco ile anlaştı

Cisco Eos yazılım platformu, Warner Music Group'un Paramore, Trey Songz, Halestorm, Sean Paul ve diğer sanatçılar için oluşturduğu yeni web sitelerine güç katacak.

Cisco Eos yazılım platformu, Warner Music Group'un Paramore, Trey Songz, Halestorm, Sean Paul ve diğer sanatçılar için oluşturduğu yeni web sitelerine güç katacak.


Warner Music Group (WMG) ve Cisco, WMG'nin Cisco Eos eğlence platformunu kullanarak sanatçılarının web sitelerini güçlendirmeyi sağlayacak stratejik bir anlaşma imzaladı. Anlaşma ile WMG'nin portföyündeki sanatçılar ve markalar için açılacak sitelerde Cisco Eos yazılım platformu kullanılacak.

Sosyal ağlar için bir ‘servis olarak yazılım' uygulaması olan Cisco Eos, medya ve eğlence şirketlerine içerikleri kapsamında sosyal eğlence deneyimleri yaratma, yönetme ve piyasaya sunabilme imkanı sunuyor. WMG Eos'u şu an Grammy ödüllü rock grubu Paramore; R&B şarkıcısı Trey Songz; rock grubu Halestorm ve reggae şarkıcısı Sean Paul için hazırlanan dört yeni sitesinde kullanıyor. WMG sanatçıları Eos platformunu kullanarak hayranlarına özelleştirilmiş sosyal medya deneyimi sunarken, entegre yönetim imkanı sayesinde, her bir sanatçının talepleri doğrultusunda oluşturulacak siteler daha hızlı şekilde yayına sokulabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun