Donanim 20 ŞUBAT 2009 / 11:17

Volvo'nun yeni kamyonunu sürme keyfi bu sitede

Volvo Kamyon yeni lanse ettiği 700 beygir gücündeki FH16 modeli için keyifli bir web sitesi hazırladı.

Volvo Kamyon yeni lanse ettiği 700 beygir gücündeki FH16 modeli için keyifli bir web sitesi hazırladı.


www.strongesttruck.com sitesini ziyaret edenler hem oyun oynayabilecekler hem de Volvo'nun yeni modeli ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilecekler. Site ziyaretçileri 700 beygirlik bu güçlü kamyon ile tanışırken dünyanın dört bir yanından siteye giren diğer ziyaretçiler ile yarışabiliyorlar. Altı ayrı dilde hazırlanan siteyi hiçbir tanıtım yapılmadan günde ortalama 10 bin kişinin ziyaret ettiği belirtiliyor.  Ziyaretçiler oyunda hediyeler de kazanabiliyorlar. Her iki haftada bir kazanan açıklanıyor ve oyunun birincisine Volvo FH16 serisinden özel bir deri ceket hediye ediliyor.


Volvo, 2006 baharından bu yana üzerinde büyük bir özenle çalışılan ve çok zorlu testlerden geçirilen Volvo FH16’nın dünyanın en güçlü kamyonu olduğunu iddia ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun