Donanim 25 OCAK 2012 / 11:53

Volkswagen, servis hizmetlerini mobil cihazlarda da sunmaya başladı

Volkswagen Servis Uygulaması hayata geçti

Alman otomobil üreticisi, satış sonrası hizmetlerini dijital dünya ve sosyal medya üzerinden vermeye başladı.Seyir hâlinde ve karşılaşılabilecek çeşitli durumlarda kullanıcılarını azami ölçüde desteklemek üzere hazırlanan Volkswagen Servis Uygulaması, araçla ilgili yararlı bilgilere hızlı ve zahmetsizce ulaşmaya imkân tanıyor. Türkiye’deki tüm Volkswagen yetkili satıcılarına ve servislerine adresleri ve yol tarifleri sunan uygulamayla, kullanıcılar aynı zamanda güncel ürün ve tekliflere ulaşabiliyor.

Herhangi bir arıza durumunda, araç ve bölge verilerinin otomatik olarak aktarılmasıyla Volkswagen Mobil Servisleri’nin kısa süre içerisinde yardıma gelmesini sağlayan Servis Uygulaması, araçtaki çeşitli uyarı ışıklarının ne anlama geldiği gibi bilgileri de içeriyor. Araç sahibinin park yerini belirlemesinden ve park süresini kontrol etmesine kadar birçok hizmet sunan uygulama, ‘Tercüman’ özelliği sayesinde de yurt dışında Volkswagen servislerinde sorulan en önemli soruların tercümelerini aktarıyor.İlk etapta iPhone, iPod ve iPad gibi cihazların işletim sistemi olan iOS platformunda geliştirilen ve yayına alınan Volkswagen Servis Uygulaması, 15 Şubat itibarıyla tüm Android tabanlı cihazlar için de sunulmaya başlanacak. Volkswagen Servis Uygulaması, iTunes üzerinde yer alan App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu arada Türkiye, Almanya’dan sonra ‘Volkswagen Servis Uygulaması’nın kullanıldığı ikinci ülke oldu.

Bu  adresten uygulamaya ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : volkswagen
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun