Donanim 26 MART 2009 / 08:12

VoIP özellikli yeni kulaklıklar

Verbatim, VoIP (İnternet protokolü üzerinden ses) özellikli üç kulaklık ve farklı şekilde dizayn edilmiş sekiz kulakiçi kulaklığı tanıtıyor.

Verbatim, VoIP (İnternet protokolü üzerinden ses) özellikli üç kulaklık ve farklı şekilde dizayn edilmiş sekiz kulakiçi kulaklığı tanıtıyor.


Multimedya kulaklıkların gelişme sürecinde ilk göze çarpan özellik esnekliği, ayarlanabilir mikrofon kolu ve konfor garantisi. Verbatim tarafından üretilen ‘’Boyun Bantlı Multimedya Kulaklık’’ enseye takılıyor ve oldukça hafif. ‘’USB Mutimedya Kulaklık’’, PC ve laptop bağlantısını mümkün kılan ‘USB Tak ve Kullan’ özelliği sayesinde anında devreye giren kontrol ünitesi,ayarlanabilir ses gücüve sessiz mikrofon ayarı ile oyun severlerin dikkatini çekecek.  


Kullanılmadığı zaman katlanabilen ‘’SecureClip’’ (güvenlik klipsli) kulaklıklar, sarkarak boyun etrafını tahriş etmiyor. Özellikle yumuşak kulak pediyle kullanması son dere keyifli olan ‘’Flexi Hook” (Güvenlik Klipslinek askılı) kulaklıklar, koşu ve bisiklete binme gibi serbest aktiviteler esnasında kişiye özgü biçimde ayarlanabilir klipsler sayesinde kulak arkasında sabit duruyor. Verbatim’in “Sound Isolating” kulaklığı, tasarımı sayesinde etraftaki gürültüyü süzerek sınırsız müzik keyfi sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun