Donanim 04 TEMMUZ 2012 / 16:13

Urbanears'tan ergonomik kulaklık

Urbanears tarafından üretilen kulak üstü kulaklık, ergonomik tasarımı gelişmiş özellikleriyle birleştirirken, dahili mikronu sayesinde kullanıcılarına cep telefonundan görüşme yapabilme imkanı sunuyor. İsveçli Urbanears tarafından üretilen "Plattan" kulak üstü kulaklık oldukça sade bir tasarıma sahip. Esnek ve dayanıklı malzemelerden üretilen kulaklık, katlanabilir yapısıyla rahatça taşınabiliyor.

Deri ile kaplanmış yastıklarıyla iyi bir izolasyon sistemine sahip kulaklık, bu sayede dışarı ses vermediği gibi dışarıdaki seslerin dinlenen müziğe karışmasının da önüne geçiyor. 120 santimlik kumaş kordonu kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlarken, kordon üzerinde yer alan uzaktan kumanda ile oynatma, durdurma gibi işlemler kontrol edilebildiği gibi, telefon görüşmesi başlatılabiliyor ve sonlandırılabiliyor.

Bunun yanı sıra sahip olduğu mikrofonla cep telefonu üzerinden görüşmeler yapılabilmesine olanak tanıyan kulaklık, ‘ZoundPlug’ adı verilen özellik ise iki Urbanears Plattan’ın birbirine bağlanabilmesini ve iki kişinin tek bir müzik çalar üzerinden müzik dinleyebilmesini sağlıyor. Ayrıca 3.5 mm’lik altın kaplama stereo fişi piyasadaki pek çok müzik çalar ve telefonla uyum sağlayabiliyor.

Farklı renk seçeneklerine sahip Plattan, bu adres üzerinden 2 yıl garantili olarak 159 lira fiyat etiketiyle satışa satılıyor.Urbanears Plattan Teknik Özellikler

• Sürücüler: 40 mm

• Frekans Aralığı: 20-20 kHz

• Maximum Güç: 50 mW

• Hassaslık: 115 dB

• Direnç: 60 Ohm
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun