Donanim 19 TEMMUZ 2010 / 12:11

Univera teknik servisi İstanbul'da

Intermec ürün gamı ve Univera Akrobat yazıcıları için İzmir'in yanı sıra İstanbul’da da yetkili teknik servis hizmeti verilmeye başlandı.

Intermec ürün gamı ve Univera Akrobat yazıcıları için İzmir'in yanı sıra İstanbul’da da yetkili teknik servis hizmeti verilmeye başlandı.


Univera geçtiğimiz günlerde müşteri hizmetleri çalışmaları kapsamında Intermec ürün gamı ve Univera Akrobat yazıcıları için İzmir Merkez ofisinin yanı sıra; İstanbul’da da yetkili teknik servis hizmeti vermeye başladı. Intermec’in yetkili servisi ve stratejik iş ortağı olan Univera; bakımı gerçekleştirilecek ürünler kapsamına Intermec el terminalleri, yazıcıları, forklift terminalleri, barkod okuyucularının yanı sıra kendi tasarım ve üretimini gerçekleştirdiği Akrobat yazıcıları da dahil etti. Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Univera A.Ş Müşteri Hizmetleri Müdürü Selahattin Tosuner: “Çok yakın bir zamana kadar teknik destek konusunda sadece İzmir’de faaliyet gösteriyorduk. Zamanın, hızın ve lokasyonun teknolojinin ayrılmaz bir parçası olduğunu düşünerek hizmet verdiğimiz teknik noktaları, adeta Türkiye’nin ekonomisini canlı tutan İstanbul’u da ekleyerek ikiye çıkarttık. Univera sahip olduğu ürün genişliği ve teknik altyapısı ile bugün hem İzmir, hem de İstanbul’da olmak üzere teknik çözümler konusunda müşterilerine hizmet sunuyor. Türkiye’nin her bölgesinde ve ilinde pek çok referansı olan şirketimizin, farklı iki ilde verdiği teknik hizmet müşterilerimiz için hayatı kolaylaştıran bir yol olacak. Özellikle İstanbul ve çevresinde bulunan Univera müşterilerinin zamanı daha hızlı ve verimli kullanmaları adına hafta içi saat 09.00- 18.00 arası Univera yetkili servise arızalı ürünlerini elden ulaştırabilecekler. Kurduğumuz mobil satış dağıtım sistemleriyle bugün Türkiye çapında 3 binden fazla dağıtım şirketi ve 12 binden fazla plasiyer ürünlerimizi kullanıyor. Teknik hizmet alanında İstanbul’da da olmamız; farklı il ve ilçelerden bu bölgeye yakın olan müşterilerimiz için hız ve iş hayatında verimlilik olarak kendilerine fayda sağlayacak. Özellikle yaşadığımız teknoloji çağında müşteriler için çözümler üretmenin; memnuniyet yaratmada en önemli faktör olduğunu biliyoruz. Kazandıracağımız zamanın ve hızın müşterilerimizde yaratacağı değerin farkındayız” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun