Donanim 05 MART 2012 / 17:00

Ultrabook pazarı renkleniyor

2011 yılının 3. çeyreğinde bir önceki yıla göre yüzde 236 büyüyen Asus, Intel’in oluşturduğu Ultrabook konseptine yeni ve farklı ürünler sunmayı sürdürüyor. Intel’in oluşturduğu Ultrabook segmentine dahil olan markalar, farklılıklar sunarak bu yıl sonunda notebook pazarının yüzde 25’ine sahip olması hedeflenen konsept ile pazarda yüksek rakamları hedefliyorlar. Bu doğrultuda, ince tasarımı ve kıvrımlı hatları ile dikkat çeken Asus Zenbook, farklı renkler ile kullanıcılara alternatif sunmaya hazırlanıyor.

Rose Gold ve Hot Pink renk seçenekleriyle sunulan Zenbook, arka kısmında 0.35 inç, ön kısmında ise 0.11 inç inceliğe sahip. Bunun yanı sıra uyku modundan 2 saniyede çalışır duruma gelen cihaz, 65 güne varan bekleme süresine sahip. Ayrıca, Super Hybrid Engine II teknolojisine sahip cihaz, diğer Ultrabook cihazlara göre yüzde 25 daha uzun pil ömrüne sahip.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun