Donanim 11 HAZİRAN 2009 / 13:19

Twitter üstünden hikaye yayınlıyor

Genç yazar Utku Yasavul, hikayesi "Mutsuzluk"u 140 karakterlik bölümcükler halinde Twitter üzerinden yayınlamaya başladı.

Genç yazar Utku Yasavul, hikayesi "Mutsuzluk"u 140 karakterlik bölümcükler halinde Twitter üzerinden yayınlamaya başladı.


Artık iyice çığrından çıkan Twitter edebi işler için de kullanılmaya başlandı. İnternet sitelerinde, bloglarda yayınlanan romanlar, hikayeler, şiirlerden den sonra artık bir Twittter öykümüz de var.

Utku Yasavul, hikayesi "Mutsuzluk"u, 6 Haziran'dan beri 140 karakterlik bölümler halinde Twitter üstünden yayınlıyor. Yazar, hikayesinin, dünyada Twitter üstünden tefrik edilen ilk hikaye olduğu iddiasında. Mutsuzluk'u okumak için Utku Yasavul'un Twitter hesabı şöyle;


http://twitter.com/stok5


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun