Donanim 12 TEMMUZ 2010 / 09:56

Türkiye'nin ilk 3D televizyonu üretildi

Arçelik'ten yapılan açıklamaya göre, ilk yerli 3D LED TV'miz yakında piyasada olacak.

Arçelik'ten yapılan açıklamaya göre, ilk yerli 3D LED TV'miz yakında piyasada olacak.


Arçelik 3D LED televizyon ürettiğini duyurdu. Arçelik'ten gelen bilgilere göre üretilen 55" (140 cm) Türkiye'nin ilk 3D LED televizyonunun piyasaya ne zaman çıkacağı bilinmiyor.

Hareketli görüntülerde akıcılık sağlayan 200 Hz ve resim detaylarını 4 kat artıran Full HD özellikleriyle kullanıcılarını memnun etmeye çalışacak. Geniş bağlantı seçenekleri sunan Arçelik 3D LED TV'nin 4HDMI girişi sayesinde DVD oynatıcı gibi cihazların içindeki veriler görüntü ve ses kaybına uğramadan televizyona aktarılıyor.

Özel gözlüğüyle birlikte gelecek olan Arçelik 3D LED TV sesin dağılmasını daha etkin bir şekilde sağlayan SRS sistemiyle ses çıkış gücüden değişiklik olmadan daha gerçekti sesler elde edilmesini sağlıyor.

Ayrıca dijital kablolu yayınlara uyumlu olan TV'de yayınlar, USB girişinden bağlanan depolama aygıtına kaydedilebiliyor.

Ürünün fiyatı ya da çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi henüz elimize ulaşmadı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun