Donanim 19 MART 2010 / 12:32

Türkiye fotoğrafı Casio ile çekecek

Casio, 2010 yılında pazar payını yüzde 15'e çıkarmayı hedefliyor.

Casio, 2010 yılında pazar payını yüzde 15'e çıkarmayı hedefliyor.


Son yıllarda özellikle Exilim serisi ile dijital fotoğraf makinesi tutkunlarının dikkatini çeken, ilk üç ay satışa sunduğu ürünlerle 2010'a iddialı başlayan Casio, yılsonu pazar payı hedefini yüzde 15 olarak açıkladı.

Markanın Türkiye distribütörü MersaSistem Pazarlama Koordinatörü M. Fatih Erünsal; "Her yeni ürününde fotoğraf çekmeyi daha da kolaylaştıran, stil sahibi zengin ürün gamıyla 7'den 70'e geniş bir kitleye hitap eden Casio'da her ihtiyaca yönelik bir ürün var. Bu yıl satışa sunacağımız Exilim serisinin yeni üyeleriyle yine tüketicilere yepyeni ürünler sunacağız" açıklamasını yaptı.

Saniyede 60 kare çekebiliyor

Casio dijital fotoğraf makinelerinin, yeni üyelerinin uzun süreli seyahatlerde ihtiyaç duyulan yüksek pil ihtiyacının tarihe karıştıracağını belirten Erünsal, Casio'yu tercih eden fotoğraf tutkunlarının, Exilim serisinin yeni üyeleriyle tek şarjla binlerce fotoğraf çekebileceğini söyledi. İster uzak, ister yakın mesafelerde en iyiyi yakalamak isteyenlere hitap eden Casio'lar, bulunduğu kategoride saniyede 60 kareye kadar fotoğraf çekebilme özelliğine sahip. Ayrıca Erünsal, Exilim serisinin su altından kumsala ve her türlü zorlu doğa koşullarıyla başa çıkabilecek şekilde tasarlandığının da altını çizdi.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun