Donanim 13 ŞUBAT 2009 / 12:39

Türkiye’nin en moda kartı: Fashionality Kart

Fashionality Kart; modayı takip eden, kendi tarzını oluşturan, moda ve stil sahibi kişilere ayrıcalıklar sunuyor.

Fashionality Kart; modayı takip eden, kendi tarzını oluşturan, moda ve stil sahibi kişilere ayrıcalıklar sunuyor.


Kart ile Pierre Cardin, US Polo Assn., Cacharel ve Becon Berlin gibi uluslararası moda markaları ile tanışıp moda-puan kazanma şansı yakalanabiliyor. Kazanılan moda puanları anında moda-para olarak kullanabiliyor.


Farklı sektörlerdeki uzman kurum ve markalarla yapılan işbirlikleriyle kart sahiplerine hayatın her anında ve her alanında kullanabilecekleri olanaklar sağlanıyor. Örneğin, Fashionality Kart sahipleri Medical Park Hastaneleri’nde %15 indirim ayrıcalığına ve Corner Healt Club’da %15 indirim olanağına sahip.


200 bini aşkın kullanıcısı olan Fashionality Karta sahip olmak için Pierre Cardin, US Polo Assn., Cacharel, Becon Berlin veya Aydınlı mağazalarına başvurulabilir ya da www.fashionality.com.tr adresinden on-line başvuru gerçekleştirilebilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun