Donanim 04 MAYIS 2010 / 13:44

Turkcell Nokia X6 ile müzik getiriyor

Mayıs ayında Nokia X6 Comes With Music Edition, Turkcell satış noktalarında kullanıcılarla buluşacak.

Mayıs ayında Nokia X6 Comes With Music Edition, Turkcell satış noktalarında kullanıcılarla buluşacak.


Nokia'nın sınırsız müzik indirme servisi Comes with Music, Türkiye'de Nokia X6 ve Nokia 5235 ile birlikte sunuluyor. Bu cihazlardan 12 ay boyunca Ovi Müzik'ten sınırsız parça indirilebiliyor. Türkiye Ovi Müzik kataloğunda 4 milyonu aşkın yerli ve yabancı parça bulunuyor. Yıl sonuna kadar bu rakamın 6 milyona ulaşması hedefleniyor.

Nokia X6'da 16 GB dahili bellek ve 3,2 inçlik, dokunmatik 16:9 geniş ekran bulunuyor. Cihaz, sosyal sitelere de rahatlıkla erişilebilmesine imkan tanıyor.

Mayıs ayı içinde Turkcell satış noktalarında kullanıcılarla buluşan Nokia X6 Comes With Music Edition Turkcell'lilere aylık 1 GB data paketi, haftasonu SMS ve ses paketi hediyesiyle birlikte 24 ay boyunca ayda 69 TL'ye satışa sunuluyor. Turkcell'in kontratsız olarak 486 Euro'dan satışa sunduğu Nokia X6 Comes With Music Edition için World Card'a 10 taksit olanağı tanınıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun