Donanim 05 TEMMUZ 2011 / 16:20

Türkçe klavyeye gün doğdu

Logitech, güneş ışığı ile çalışan Solar Keyboard K750’nin Türkçe versiyonunu piyasaya sürdü.Yıllar önce hesap makinelerinin üstünde görmeye başladığımız, bugünse dizüstü bilgisayarların bile kısmen yararlandığı güneş panelleri klavye ve fare gibi bilgisayar yan ürünleri için çok mantıklı bir seçenek. Logitech şimdi Solar Keyboard K750 klavyesini Türkçe karakterlerle birleştirerek satışa sunuyor.

Gün ışığının olduğu her yerde herhangi bir şarj kablosuna ihtiyaç duymadan bütünleşik güneş paneliyle kendi kendini şarj eden Logitech K750, karanlık bir yerde bile en az üç ay çalışıyor. Dahili güç uygulaması, ihtiyacınız olan ışık miktarını gösteren, güç seviyesini görmenizi kolaylaştıran ve hatta daha fazla güce ihtiyacınız olduğunda sizi uyaran bir göstergeye sahip.

Sadece 7.5 mm kalınlığındaki ince tasarımıyla da dikkat çeken Logitech K750, yuvarlak hatları ve ince bir profili ile oldukça şık. Logitech’in ‘Incurve’ tuşlarına sahip K750, tuşlarının içbükey tasarımı, yumuşak ve yuvarlatılmış kenarları sayesinde konforlu bir kullanım sunuyor. Logitech Wireless Solar Keyboard K750’nin Türkiye’deki satış fiyatı ise KDV dahil 149 TL.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun