Donanim 30 ARALIK 2010 / 13:03

Türk Telekom yılbaşında kıyak geçiyor

Türk Telekom aboneleri yılbaşında sadece evden eve değil ek olarak evden uluslararası ve GSM aramalarını ücretsiz yapacak.

Türk Telekom aboneleri yılbaşında sadece evden eve değil ek olarak evden uluslararası ve GSM aramalarını ücretsiz yapacak.


Yılın son günü artan telefon konuşmalarını dikkate alan Türk Telekom bireysel müşterileri için evden eve bedava konuşma kampanyasının kapsamını yılbaşında genişletiyor.

Yalnızca yılbaşına özel genişletilmiş kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri 31 Aralık tarihinde sadece şehiriçi ve şehirlerarası değil, uluslararası birinci kademe sabit ve yurtiçi cep telefonu aramalarını da bedava yapabilecekler.

Bireysel müşteriler, böylelikle 31 Aralık 2010 saat 19.00’dan, 1 Ocak 2011 saat 07.00’ye kadar evden şehiriçi, şehirlerarası, ululararası birinci kademe ev ve iş telefonlarını ayrıca tüm yurtiçi cep telefonu aramalarını ücretsiz olarak yapabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun