Donanim 19 EKİM 2009 / 06:18

Türk Telekom'da resim sergisine devam kararı

Ünlü ressam Fikret Mualla'nın 10 eserini üzerinde taşıyan telefon kartları 2 ay içinde tükenince resim sergisine devam kararı alındı.

Ünlü ressam Fikret Mualla'nın 10 eserini üzerinde taşıyan telefon kartları 2 ay içinde tükenince resim sergisine devam kararı alındı.


 

Türk Telekom, kültür mirasını geliştirmek ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla sanata verdiği desteği, İstanbul Modern Sanat Müzesi'nin 2008 yılından bu yana ana sponsoru olarak sürdürüyor. Sponsorluk kapsamında, Türk Telekom'un İstanbul Modern ile birlikte hayata geçirdiği "kontörlü kart koleksiyonu" projesi ile kullanıcıların beğenisine sunduğu Fikret Mualla'nın 10 farklı eserini taşıyan kartlar iki ay içerisinde tükendi.

Türk Telekom, yoğun talep gören "kontörlü kart koleksiyonu"nun yeni serisi için sanatçının 10 farklı eserini daha koleksiyoncular için kartların üzerine taşıdı. Türkiye geneline dağıtılacak olan kartlar, Türk Telekom ofis ve bayilerinden satın alınabilecek.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun