Donanim 13 TEMMUZ 2009 / 14:43

Türk Telekom’da beklenen imzalar gelmiyor

Basketbolda gelecek sezon için yeniden yapılanma kararı alan Türk Telekom'da beklenen imzalar henüz atılamadı.

Basketbolda gelecek sezon için yeniden yapılanma kararı alan Türk Telekom'da beklenen imzalar henüz atılamadı.


Geçen yıl yaşanan başarısız sezondan sonra Türk Telekom basketbol takımında yeniden yapılanma kararı alınmıştı. Ercüment Sunter'in genel koordinatör ve Murat Özyer'in antrenör olarak görev alacağı Türk Telekom'da geçmiş yıllardaki gibi flaş transferler gerçekleşmedi. Başkent ekibinin transferde bütçe sıkıntısı nedeniyle tıkandığı iddia ediliyor.

Geçen sezon büyük bütçe ile kurulan takımın yatırımın karşılığını verememesi nedeniyle bu yıl biraz daha ihtiyatlı davranan Türk Telekom idarecilerinin yeni gelecek isimlerle yapılan görüşmelerde aşama katettilerse de beklenen imzaları henüz attıramadıkları söyleniyor. Diğer yandan, Türk Telekom'un İbrahim Kutluay ve Hüseyin Beşok gibi deneyimli yıldızlarla büyük ölçüde anlaşmaya vardığı belirtiliyor. Türk Telekom, geçen yılki takımdan Asım Pars ve Michael Wright ile yola devam edilmeyecek.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun