Donanim 26 KASIM 2010 / 14:43

TTNET'in yeni reklamında sürpriz isimler yer alacak

TTNET yeniliklerinin tanıtılacağı yeni reklam filmlerinde Şener Şen ve Olgun Şimşek rol alacak.

TTNET yeniliklerinin tanıtılacağı yeni reklam filmlerinde Şener Şen ve Olgun Şimşek rol alacak.


TTNET, bugün yeni reklam kampanyasını usta oyuncular Şener Şen ve Olgun Şimşek’in de katıldığı basın toplantısıyla tanıttı.

Yeni reklam kampanyası ve ‘TTNET’le Her Şey Mümkün’ vizyonunun detaylarını aktaran TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak; “2010 yılında ‘TTNET’le Her Şey Mümkün’ dediğimiz bir dönemi başlattık. İnterneti ülkemizin her köşesine ulaştırmak öncelikli hedefimiz. Yeni reklam kampanyamızda da temsili bir Türkiye olan Mümkünlü Kasabası aracılığıyla, internetin önemini daha iyi aktarabileceğimize inanıyoruz.” dedi.

'TTNET’le Her Şey Mümkün’ diyerek sürdürülen çalışmalara bir yeni kampanya daha eklendi ve bu kampanya kapsamında kullanıcılara aylık 1TL’ye günlük internet paketi ve ayda 14,99TL’ten başlayan fiyatlarla bilgisayar sahibi olma imkânı sunuyor.

Büyük bir aradan sonra, uzun soluklu bir reklam projesi ile izleyicilerle buluşmanın heyecanını yaşadığını belirten Şener Şen ise; “TTNET, Türkiye’deki internet kullanımını teşvik edecek bir reklam filmi için teklif sunduğunda bunun heyecan verici bir çalışma olabileceğini düşündüm. Türkiye’nin bilgi toplumu olması yolunda internet kullanımının yaygınlaşmasını önemli ve gerekli buluyorum. Bu, TTNET’in yeni reklam kampanyasında rol almamda büyük oranda etkili oldu.” dedi.

Şener Şen ile birlikte reklamda rol alacak Olgun Şimşek TTNET’in yeni kampanyasında çok renkli ve eğlenceli bir öykü olduğunu ve çekimler sonrasında ortaya başarılı bir iş çıkarılacağına inandığını belirtti.

TTNET yeniliklerinin ele alınacağı yeni reklam kampanyası filmleri, internet sayesinde ‘her şeyin mümkün olduğu’ bir yer olan “Mümkünlü” Kasabası’nda geçecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun