Donanim 22 EKİM 2008 / 07:19

Trend Micro’lar şimdi daha akıllı

Trend Micro’nun tüketici güvenliği paketlerinin 2009 sürümleri daha hafif bellek yükü, daha hızlı kurulum ve daha etkili koruma sunuyorlar.

Trend Micro’nun tüketici güvenliği paketlerinin 2009 sürümleri daha hafif bellek yükü, daha hızlı kurulum ve daha etkili koruma sunuyorlar.


Trend Micro tüketici güvenliği paketleri iki tipte sunuluyor: Trend Micro Internet Security ve Trend Micro Internet Security Pro. Trend Micro Internet Security Pro, performans, ev dışında dizüstü bilgisayar kullanımı, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş gibi durumlar için en uygun hale getirilmiş ek özellikler sunuyor. Bu ürünlerin çalışmasını sağlayan Trend Micro Smart Protection Network, bir “cloud-client” güvenlik olarak  web ile e-posta tehdit verileri arasında ilişki kuruyor. Bunun için, tehditleri internetteki tehdit veritabanlarıyla karşılaştıran teknolojilerinden yararlanıyor. Gelişmiş Ev Ağı Güvenlik Yönetimi işlevi, kullanıcılara, grafiksel bir ev ağı haritasıyla, ev ağlarındaki diğer bilgisayarları görme ve uzaktan yönetme, ayrıca kablosuz ağ işgalcilerini önleme imkânı veriyor. Gelişmiş ebeveyn kontrolleri sayesinde, anne babalar, ilgili aile üyesine bağlı olarak daha iyi kontrol uyarlaması yapabiliyorlar. Güvenlik Etkinlikleri Konsolu müşterilere, kullanımı kolay tablo ve çizelgeler yardımıyla bilgisayarlarındaki güvenlik faaliyetlerinin tamamına yönelik kapsamlı ve uyarlanabilir bir anlık görüntü sunuyor. Çabuk Tarama özelliği, tehditleri saklanma olasılıkları en yüksek olan yerlerde arıyor ve bunu tam taramaya göre çok daha kısa bir sürede yapıyor. Trend Micro korumasını akıllı telefonlarına da aktarmak isteyenler için, Trend Micro Internet Security Pro, virüslere, istenmeyen SMS mesajlarına, kötücül yazılımlara, veri hırsızlığına ve hizmet kesintilerine karşı mobil güvenlik sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun