Donanim 11 ŞUBAT 2009 / 08:21

Transformers yeniden karşımızda

Activision, Transformers devam filmi "Revenge of the Fallen" ile aynı isimde bir video oyunu çıkaracak.

Activision, Transformers devam filmi "Revenge of the Fallen" ile aynı isimde bir video oyunu çıkaracak.


Transformers’ın yeni video oyunu arkadaşlarınızla oyun içinde online rekabet etmenizi sağlıyor. Oyun, DreamWorks ve Paramount Pictures yapımı Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı (Revenge of the Fallen) sinema filmi ile bağlantılı olacak. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ancak film, 26 Haziran 2009’da gösterime girecek.


Oyuncular, Autobots ya da Decepticons karakterleri olarak oyun içinde görev alabilecek. Alınan her karar, dünyanın yok oluşu ya da kurtuluşu yönünde etki edecek. Her bir Transformer, anında bir araca ya da robota dönüşürken savaşlarda, arcade tarzı yarışlar ve uçuşa dayalı bölümler olacak. Ve her biri özel silah ve yeteneklerle karşımıza çıkacak. Oyun, tek oyuncu ya da çoklu oyuncu modunda oynanabilecek.  


Activision Küresel Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı Rob Kostich: ”Artık oyuncular favori karakterlerini seçerken kendi arkadaşları ile de savaşabilecek. Bu bizi de çok heyecanlandırıyor” diyor.


http://www.transformersmovie.com/  

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun