Donanim 06 KASIM 2012 / 16:41

Transcend yeni CD-DVD yazıcısını pazara sunmaya hazırlanıyor

Transcend'den taşınabilir CD ve DVD yazıcı

Transcend, kendi ürün portföyünün en ince CD/DVD yazıcısı olma özelliği taşıyan 8X hızındaki yazıcısını duyurdu. Veri iletimi ve güç ihtiyacını sadece tek bir USB kablo üzerinden sağlayan ürün, optik sürücü gerektiren oyun, kurulum ve yedekleme ihtiyaçlarınıza sizi yormadan cevap vermeyi vadediyor. Günümüzün yeni nesil optik sürücüsü olmayan yüksek seviye taşınabilir bilgisayarlarına uygun, ince ve zarif bir çözüm olan yazıcı, inceliğinin yanısıra diğer taşınabilir standart optik sürücülere göre yüzde 44 daha hafif yapısıyla dikkat çekiyor.

Ürün paketinde ayrıca tam özellikli CyberLink Power2Go yazılımı ve CyberLink's MediaShow yazılımının 30 günlük deneme sürümü bulunuyor. Bu kolay kullanımlı yazılımlar sayesinde kullanıcılar müzik, veri, video ve bootable CD ve DVD formatlı disklerin yanısıra kendi medya dosyalarını da kolay ve hızlı biçimde hazırlayabiliyorlar.

2 yıl garanti ile satılacak cihaz 59 dolar fiyat etiketine sahip olacak.
ETİKETLER : CD/DVD yazıcı Transcend
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun