Donanim 29 KASIM 2012 / 15:53

TP Vision yeni Philips Smart TV’lerini tanıttı

TP Vision’ın pazara yeni sunduğu Philips Smart TV’ler için Fox International Channels ile yaptığı içerik anlaşması kapsamında yer alan Elementary dizisinden kısa bir kesitin de canlandırıldığı etkinlik büyük ilgiyle karşılandı. 25 Kasım Pazar günü İstinye Park’ta Philips Smart TV’nin Fox International Channels işbirliğiyle gerçekleştirdiği etkinlik; alışveriş merkezinin ziyaretçileri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Aktivasyon alanında toplanan kalabalık etkinliği meraklı gözlerle izledi.

Elemantary dizisinden kısa bir kesitin canlandırıldığı etkinlikte katılımcılar bir yandan diziyi daha yakından tanıma fırsatı bulurken diğer yandan Philips Smart TV’leri deneyimleme şansını elde ettiler. Olay yerinde oyuncularla birlikte bol bol fotoğraf çektiren ziyaretçiler, televizyonların 3D oyun modu sayesinde arkadaşlarıyla aynı anda tam ekranda oyun oynama fırsatını da yakaladılar.

TP Vision pazara çok yeni sunduğu Philips Smart TV’ler için Fox International Channels ile bir içerik anlaşması yaptı. FIC kanallarında yayınlanan programlar, akıllı televizyonların içerisinde yer alan bir uygulama sayesinde kullanıcılarla buluşuyor. Bu uygulama üzerinden seyredilebilecek programlar arasında The Walking Dead, The Listener, Masterchef, The Hour ve Episodes dizilerinin yanı sıra merakla beklenen Elementary dizisi de yer alıyor. Modern bir Sherlock Holmes hikayesi olan ve başrollerini Lucy Liu ile Jonny Lee Miller’ın paylaştığı dizinin ilk bölümü TV’deki yayınından önce 1 Aralık Cumartesi günü 00:00’dan itibaren Philips Smart TV FIC uygulamasıyla kullanıcılara özel olarak gösterilecek. Dizi TV’de ise 3 Aralık’tan itibaren her Pazartesi 20:30’da FX ekranlarında olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun