Donanim 23 TEMMUZ 2012 / 15:42

TP Vision, Londra 2012'ye yönelik uygulama geliştirdi

Olimpiyatların başlamasına günler kala, daha önce EURO 2012’ye özel uygulamasıyla futbolseverlere yönelik uygulama geliştiren TP Vision, şimdi de Olimpiyatlara özel uygulamasını sporseverlerin kullanımına sunuyor. Philips TV’lere özel olarak geliştirilen spor uygulamasıyla, sporseverler Londra Olimpiyatları'na dair en güncel sonuçları ve tüm arkaplan bilgilerini anlık öğrenebilme imkanına sahip olacaklar.

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulamayla birlikte sporseverler, sonuçların yanı sıra madalya tabloları, organizasyondan en son haberler, fotoğraflar, müsabakaların gerçekleştiği spor tesisleriyle, olimpiyatların ve branşların tarihçesiyle ilgili tüm bilgilere kolayca televizyonlarından erişebilecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun