Donanım 29 ARALIK 2014 / 11:19

TP-LINK yeni kurumsal çözümlerini tanıttı

TP-LINK, kurumlara yönelik yeni bir ağ çözümünü duyurdu. JetStream serisinin yeni üyesi T3700G-28TQ, Gigabit L3 yönetilebilen bir switch ve kurumlara daha esnek ağ kurma olanağı sağlıyor.TP-LINK, kurumsal pazarda da iddiasını sürdürüyor. Kurumlara yönelik ağ çözümlerine yeni bir switch modelini ekleyen şirket, JetStream serisi T3700G model ile esnek ağ oluşturulmasını sağlıyor. 28 giriş yuvasına sahip olan T3700G, ölçeklenebilir ve farklı ağ protokollerini destekleyen bir ağ desteği sunuyor. Yığınlanabilir ve Gigabit L3 yönetilen bir switch olan ürünün 4 adet 10Gbps’lik SFP girişi, 24 adet RJ-45 girişi bulunuyor.

Tamamen esnek ve ölçeklenebilir ağ oluşturmak için önemli bir ürün olan T3700G, RIP ve OSPF gibi bol katmanlı yönlendirme protokollerini destekliyor. İsteğe bağlı yedek harici güç ünitesi eklenebilen switch, bu sayede daha verimli ve sağlam bir ağ oluşturabiliyor.

Link fazlalıkları için Ring Stacking (halka sıklaştırma) yapabilen cihaz, dağıtılmış link yığını desteği de sunuyor. IEEE 802.1P desteği, sesli VLAN, menzil limiti gibi kaliteli servis destekleri sağlayan switch, yüksek güvenlik için gerekli uygulamalara da sahip. DoS savunma desteği, 802.1x ve RADIUS kimlik sorgulama, port güvenliği, SSL ve SSH şifreleme gibi pek çok güvenlik desteği sunan TP-LINK T3700G, kurumlar için güvenilir ve uygun maliyetli bir çözüm oluşturuyor.
ETİKETLER : TP-LINK
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun