Donanim 28 MAYIS 2009 / 12:48

Toshiba yeni ürünlerini tanıttı

Toshiba ürünlerinin Türkiye dağıtımından sorumlu TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, düzenlenen basın toplantısında Toshiba'nın yeni ürünlerini tanıttı.

Toshiba ürünlerinin Türkiye dağıtımından sorumlu TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, düzenlenen basın toplantısında Toshiba'nın yeni ürünlerini tanıttı.


Toshiba'nın notebook, netbook, LCD TV, DVD Player, Harddisk, Dijital Kamera, Projeksiyon Cihazı, Dijital Çerçeve gibi ürün gamının Türkiye distribütörlüğünü yapan TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., düzenlediği basın toplantısı ile yeni ürünlerini tanıttı.


Toshiba'nın yeni ürünlerinden bazıları şöyle: NB 200 Netbook Serisi, F10 Mini Projeksiyon Cihazı, Ses ile Uyarı Veren Kablosuz Projeksiyonu X200, taşınabilir ve şarj Edilebilir Pilli, Dahili DVD'li LCD TV SDP-120, 18 mm inceliğinde HD Video Kamera Camileo S10 ve 1366 x 768 HD çözünürlüklü Satellite A350 16 inç notebook.


TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter basın toplantısı ile ilgili yaptığı açıklamada: "Ar-GE çalışmalarına yılda yaklaşık 3 milyar dolar harcayan, yeniliklerin öncüsü Toshiba'nın enler ve ilklerle dolu ürünlerini basın toplantısında tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bu seneye hızlı başladık. "No Matter What Gurantee"/Ne Olursa Olsun Garantisi büyük ses getirdi,ve "şaka" olarak yorumlandı. 1 Mayısta bu kapsama eklenen işsizlik sigortası ile müşterilerimize ürünlerimizin değerinden tamamen emin olduğumuzu ispatladık. Toshiba notebook yada netbook satın almak isteyen müşteriler istediklerini alma özgürlüğüne sahip oldular ve Toshiba yatırımlarını sınırsız güvence ile satın alıyorlar." dedi.