Donanim 12 KASIM 2012 / 09:54

Toshiba Windows 8 dizüstü bilgisayarlarını tanıttı

Toshiba Windows 8 dizüstü bilgisayarlarını tanıttı

Toshiba, Windows 8 işletim sistemine sahip modellerini düzenlediği basın toplantısıyla görücüye çıkardı.Toshiba Satellite U920t Ultrabook+Tablet

Dizüstü bilgisayarın performansı ve kullanım kolaylığı ile bir tabletin kullanıma hazır hale gelme hızı ve kullanışlılığını birleştiren 12.5 inç  dokunmatik ekrana sahip. Son derece kompakt kolaylıkla dizüstü bilgisayardan tablet moduna dönüşebilen eşsiz ürün saniyeler içinde açılıyor ve hızla kullanıma hazır hale geliyor.

Satellite U940 Ultrabook

Hem iş hem oyun için ideal harici ekran kartına sahip Satellite U940 Ultrabook, ince, sağlam, farklı dokulu kaplamaların karışımından oluşan gümüş renkli kasanın içinde yer alıyor. 14 inç ekran boyutuna sahip cihaz, 1.6 kg ağırlığında.

[caption id="attachment_60289" align="alignnone" width="455" caption="Satellite U920t Ultrabook+Tablet"][/caption]

Satellite U840W Ultrabook

Satellite U840W Ultrabook, sinematik film deneyimi sunan 21:9 ultra geniş ekranına sahip. Hareket halindeyken bile film seyretme isteğini karşılamayı vadeden cihaz, yüksek görüntü kalitesi, harman/kardon stereo hoparlörlerin sağladığı ve SRS Premium Sound 3D teknolojisinin geliştirdiği ‘doğal’ ses ile tamamlanıyor.

Qosmio X870 - 3D

Qosmio X870 en son çıkan NVIDIA 3D Vision aktif gözlükleri destekleyen 3D niteliği de yer alan Full HD 17.3 inç ekrana sahip. Cihazın koyu gümüş, metalik gövdesi, açık kırmızı renkte görünümü ve arkadan kırmızı renkte aydınlatılmış klavyesi bulunuyor. 3D cihazda 1 TB HYBRID 8G HDD’i ve 32 GB hafıza, 3 GB DDR5 ekran kartı bulunuyor.

[caption id="attachment_60291" align="alignnone" width="455" caption="Qosmio X870 - 3D"][/caption]

Satellite P Serisi

Gözlüksüz 3D izleme özellikli Satellite P serisi, dijital eğlence için etkin güce sahip en son işlemci ve grafik işleme ile video ve ses deneyimi vadediyor. Çift dokulu özel tasarım alüminyum kasaya sahip cihazlar, 15.6 inç (P855) ila 17.3’ inç (P875) arasında diyagonal ekran boyutuna sahip. Aynı zamanda 2D ve 3D içeriği görüntüleyebileyen cihazlar, 1 TB HYBRID 8G HDD’ine sahip.

TOSHIBA LX830 –ALL –IN-ONE PC

Full HD çözünürlükle geniş 23 inç dokunmatik ekrana sahip eğlence, TV keyfi, oyun ve bilgi işlem için çok amaçlı eğlence merkezi olan cihaz, kullanıcılarına verimli bir multimedya deneyimi vadediyor.

Konuyla ilgili konuşan Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, şirket olarak “Leading Innovation” ve “Buluşlarda Lider” sloganları doğrultusunda geliştirilen yeni ürünlerin Windows 8’de olan birçok yenilikleri ve fırsatları kullanıcılara en iyi şekilde sunacaklarını söyledi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun