Donanim 02 ARALIK 2010 / 07:59

Toshiba'dan yeni Full HD CAMILIEO S30

Toshiba, Mini Full HD CAMILIEO video kamerayı Ocak ayında piyasaya sunacak.

Toshiba, Mini Full HD CAMILIEO video kamerayı Ocak ayında piyasaya sunacak.


Toshiba piyasaya yeni bir HD video kamera sunuyor. Ocak ayında görücüye çıkacak yeni CAMILIEO S30 modeli, farklı renk alternatifleri ve görüntü seçenekleriyle dikkat çekiyor.

HD çözünürlüklü cihaz, 3 inçlik dokunmatik ekrana ve 8 megapiksel CMOS görüntü algılayıcıya sahip. CAMILIEO S30 gece ve arkadan ışıklandırma gibi sekiz farklı görüntü seçeneği de sunuyor.

10x dijital yakınlaştırma özelliği sayesinde hem video hem de fotoğraf modunda uzak çekimler yapılabilen CAMILIEO S30, dahili yazılımıyla enterpolasyon eşliğinde 16 megapiksele kadar fotoğraf çözünürlüğü sağlıyor.

Cihazda çekilen görüntüleri paylaşmak için de HDMI, mini USB 2.0 veya kompozit video bağlantısı gibi bağlantı seçenekleri var. Ek olarak CAMILIEO S30'da 64 GB kapasiteye kadar SD / SDHC / SCXC kartların kullanılabildiği kart girişi bulunuyor.

Koyu mavi, şarap kırmızısı, frambuaz ve gümüş olmak üzere 4 farklı renk seçeneğiyle gelen CAMILIEO S30 Ocak ayında piyasada olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun