Donanim 12 OCAK 2009 / 14:50

Toshiba'dan dokunmatik telefon: Portégé G810

Toshiba, dokunmatik ekranlı yeni cep telefonu Portégé G810’u Türkiye’de satışa sundu.

Toshiba, dokunmatik ekranlı yeni cep telefonu Portégé G810’u Türkiye’de satışa sundu.


Portégé G810; Windows Mobile yazılımı ile tüm Microsoft Office Mobile uygulamalarına erişme ve e-postalarınızı kontrol edip yanıtlama imkanı sunuyor. Portégé G810'un HSDPA ve HSUPA desteği ile internette gezinebilir, 3 megapiksel kamera ile fotoğraf çekebilirsiniz. Video kaydedebilir ve bunları dostlarınızla geniş bant hızı ile paylaşabilirsiniz. Windows Media Player Mobile ve 65K renkli ekranı ile  video klip izleyebilir ya da sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.  


7 cm QVGA dokunmatik ekranı tek seferde daha çok bilgi görüntülemeyi sağlıyor. Yerleşik GPS ve A- GPS fonksiyonları ile, gitmek istediğiniz yeri harita üzerinden kısa sürede bulabiliyorsunuz. G810 ‘un diğer özellikleri arasında MMS, SMS ,FM radio, GSM/GPRS/EDGE bağlantı desteği, 3G, Bluetooth, WiFi ve 4GB’a kadar microSD ile arttırılabilir hafıza özellikleri bulunuyor. Bu ay satışa çıkan telefonun fiyatı 960 TL.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun